Poszukiwania dobrego kantoru w Warszawie

Moja mama od jakiegoś czasu przygotowywała się do podróży do Anglii by odwiedzić tam mojego brata Dawida, który mieszka tam od 3 lat. Mama jeszcze nigdy nie była w odwiedzinach u brata, więc była bardzo podekscytowana wylotem. Dzień przed wylotem przypadkowo okazało się, że zupełnie zapomniała o tym by wymienić złotówki na funty. 

Kantorów w Warszawie-Centrum jest dużo

dobry kantor w Warszawie-CentrumPrzez to, że mama zapomniała o wymianie pieniędzy to ja musiałam się tym zająć. Mama mogła wymienić pieniądze na lotnisku ale wtedy na pewno by dużo na tym straciła, bo kursy walut w takich miejscach nie są korzystne. Mama nie chciała wymieniać pieniędzy już na miejscu, w Anglii. Musiałam więc szybko znaleźć dobry kantor ale w okolicy, w której mieszkamy bo nie miałam czasu na to by jeździć z tą sprawą po całej Warszawie. Miałam więc nadzieję, że uda mi się znaleźć dobry kantor w Warszawie-Centrum. Stwierdziłam jednak, że wymieniając tak dużą kwotę jak chciała moja mama nie mogę pójść do pierwszego kantoru i wymienić pieniędzy. Chciałam wymienić pieniądze jak najkorzystniej, więc znalezienie odpowiedniego kantoru zajęło mi ponad godzinę. Ale naprawdę było warto, bo w końcu udało mi się znaleźć w centrum kantor, który miał bardzo korzystny kurs wymiany walut. Kantor był bardzo mały i ciężko było go zauważyć z ulicy na pierwszy rzut oka, więc cieszę się bardzo, że udało mi się go zauważyć. 

Podróż mamy przebiegła jej przyjemnie i bez żadnych problemów. Pierwszy raz leciała samolotem, więc jestem dumna, że dała sobie radę. Dobrze, że znalazłam jej taki dobry kantor w Warszawie, a funty, które zostaną jej z podróży właśnie w tym miejscu wymienimy na złotówki. Do tego, mama obiecała mi, że kupi mi fajne prezenty, więc nie mogę się już doczekać się jej powrotu.